Úvodná stránka

Inzercia služieb

DMRS, s.r.o.

Ponúkame rezanie plastov, dreva, fólií, papiera a iných materiálov do navrhovaných tvarov. Rezanie laserom po sebe nezanecháva ostré a nepresné hrany ako pri rezaní alebo strihaní.


LAGRAST

Gravírovanie laserom, pečiatky, darčekové a reklamné predmety, krúžková väzba a vizitky


M&M

Naša firma ponúka rezanie plastov (nie PVC), dreva, fólií, papiera, acrylu, textilu, korku, gumy či kože do navrhovaných tvarov, ornamentov. Rezanie laserom po sebe nezanecháva ostré a nepresné hrany ako je to napríklad pri razení alebo strihaní.


Ďuvel

Ponúkame laserové gravírovanie do skla, plastov, dreva, plexiskla a iných materiálov. Vyrábame tak ozdobné a reklamné predmety a nadpisy rôzneho charakteru, ako napríklad poháre s popisom, kľúčenky, 3D predmety rezané laserom a podobne.


DRC, s.r.o.

Zaoberáme sa opracovávaním kovových materiálov laserom. Metóda sa nazýva delenie laserom (fotónová erózia) a patrí do skupiny nekonvenčných spôsobov obrábania.


B & D INTEGRAL


Na laserovom pracovisku vykonávame:

 • laserové 3D obrábanie dutín foriem (textúry, mikro tvary, dezén povrchu dutín)
 • gravírovanie vložiek, dátumovníkov, označovanie dutín
 • výrobu elektród na elektroerozívne obrábanie
 • výrobu štočkov a klišé
 • popisovanie plastových a iných dielov laserom
 • popisovanie kovových dielov laserom


SENLINE Senica

Poskytujeme rezanie a gravírovanie laserom s vysokou presnosťou, trvanlivosťou, nezmazateľnosťou a rýchlosťou


Art Výroba reklamy

Vyrábame reklamné produkty metódou gravírovania a rezania laserom


DEKORCENTRUM JURDA s.r.o.

Ponúkame výrobu navrhovaných výrobkov gravírovaním do skla, dreva, kože, plastu, gumy a plexiskla. Výrábame tiež športové trofeje, medajly, plakety a podobne.


AZA s.r.o.

Ponúkame Vám gravírovanie a rezanie Vami dodaného materiálu. Vyžadujeme dodať vzorku na vyskúšanie a správne nastavenie stroja.


LAFRE s.r.o.

Naša firma je zameraná na výrobu reklamných a prezentačných výrobkov, pričom využívame gravírovanie a rezanie laserom.


IN-OUT grafické štúdio

Ponúkame vyhotovenie pečiatok, informačných tabuliek do hotelov, kancelárií, bytov, obchodov, označenie darčekových predmetov logom, popis výrobných štítkov, vyhotovenie rôznych šablón, popis mramoru textom alebo fotografiou, dekorácie plexiskla, skla, vyhotovenia 3D písma z plexi alebo plastu, vyhotovenie šablón atď...


SILVA TRADE, spol. s r.o.

Laserové gravírovanie do kovu. Najtrvanlivejší a zároveň najelegantnejší spôsob brandingu.


Gravírka, s.r.o.

Gravírovanie laserom - drevo,kameň,elox.hliník,plexi,plasty. Rezanie laserom (nie kovy) - plexi,mdf,preglejka,balza,dýha,kartón,papier.


NATI

Ponúkame Vám precízne rezanie a gravírovanie na tieto materiály:
nerezovová oceľ, mosadz, dural, striebro, zlato, platina a titan.


V.M. PRINT

gravírovanie je technológia, pomocou ktorej dochádza k vyrytiu motívu do daného predmetu laserom. Uplatnenie nachádza najmä pri popisovaní kovových predmetov. Predmetom laserového gravírovania môžu byť kľúčenky, zapaľovače, perá, kovové termosky a rôzne kovové predmety.


m2+s

Ponúkame gravírovanie do materiálov: Kov, Hliník, Sklo, Drevo, Koža, Papier, Plast, Mramor, Kameň a iné.


C&C reklama

Gravírovanie a rezanie do drevam, plastu a do skla.


Copier centrum

Opracovávanie privéskov, pier, pohárov a iných výrobkov laserovým gravírovaním.


LOP, s.r.o.

Potlač a gravírovanie reklamných a darčekových predmetov (perá, zapaľovače, prívesky, šialky, poháre, fľaše a pod.). Jednotlivé reklamné predmety


STUDIOCENTRUM, foto-video-copycentrum

Zaoberiame grafickým návrhom a tlačou reklamných materiálov, laserovým gravírovaním, výrobou pečiatok a inou reklamnou činnosťou.


SORETA, spol. s r.o.

Sme reklamná agentúra s vlastným výrobným zázemím. Hlavným predmetom činnosti je výroba, potlač a predaj reklamných predmetov, kompletný servis v oblasti merchandisingu.


TETTRIS

Laserové gravírovanie - Technológia používaná na trvalú dekoráciu reklamných a darčekových predmetov zo skla, dreva, kovu. Cena laserového dekoru je závislá od jeho veľkosti a zložitosti.


GESAN s.r.o.

  Podľa určenia a obrábaného materiálu poskytujeme :
 • klasické mechanické gravírovanie
 • CNC gravírovanie
 • laserové gravírovanie


REKLAMA PROGRES-MIMAX & FILIP

Naším cieľom je poskytovať kvalitné a komplexné služby v rámci reklamnej činnosti. Okrem iného na to využívame laserové gravírovanie a rezanie.


FORTY MEDIA, s.r.o.

Naša firma ponúka široký výber reklamných predmetov, zabezpečuje priamy dovoz, spracovanie predstáv klienta do grafických návrhov, ich aplikáciu najvhodnejšou technológiou na nosiče reklamného odkazu a včasnú dodávku na miesto určenia.